Podstawowa Opieka Zdrowotna Ryn

ul. Konrada Wallenroda 10,
11-520 Ryn

O Przychodni

Przychodnia POZ jest pierwszym miejscem, w którym otrzymasz profesjonalną pomoc lekarską. Głównymi zadaniami przychodni POZ są diagnostyka, leczenie, profilaktyka zdrowotna, jak również promocja zdrowego trybu życia i edukacja pacjentów.

Nasz personel

lek. Piotr Dzierzgowski
Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku
lek. Mateusz KocRezydent, Medycna Rodzinna
Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
lek. Katarzyna GościckaSpecjalista Medycyny Rodzinnej
Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku
lek. Klaudyna DrankaRezydent, Medcyna Rodzinna

Punkt szczepień

Realizujemy pełen zakres szczepień obowiązkowych zgodnie z aktualnym programem szczepień ochronnych. Oferujemy również szczepienia zalecane.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym PROGRAMEM SZCZEPIEŃ OCHRONNYCH NA ROK 2015 ogłoszonym przez Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 30 października 2014 roku: dziennikmz.mz.gov.pl

Punkt POBRAŃ

Badania laboratoryjne

Materiał do badań pobierany jest od pon do pt w godzinach 8-9

Wyniki badań dostępne są następnego dnia w rejestracji. Można je odebrać osobiście za okazaniem dowodu tożsamości lub może tego dokonać osoba pisemnie upoważniona (pobierz druk upoważnienia). Istnieje również możliwość odbioru wyników on-line.
Cennik badań

Zamów receptę online

Jeśli jesteś naszym Pacjentem, korzystałeś ze świadczeń lekarza pierwszego kontaktu w naszej placówce i musisz kontynuować przyjmowanie leków stałych na receptę – zamów potrzebne leki on-line, bez wychodzenia z domu.

Zamówiona recepta na leki stałe będzie oczekiwała do odbioru w rejestracji 2 dni robocze po jej zamówieniu, po godzinie 15.00 Recepta może być odebrana osobiście przez Pacjenta lub osobę upoważnioną, zgodnie z zapisami o dokumentacji medycznej (druk upoważnienia). Po upływie 14 dni roboczych zamówiona recepta, która nie zostanie odebrana, zostanie wycofana. Kolejne jej wydanie będzie możliwe tylko po odbyciu wcześniejszej wizyty u lekarza.

Podstawowa Opieka Zdrowotna Ryn

ul. Konrada Wallenroda 10, 11-520 Ryn

Rejestracja telefoniczna

tel 87 420 72 11

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 08.00 – 18.00